Jak začít s nákupem kryptoměn

Bezpečně a jednoduše

Pokud využijete našich služeb, je to jednoduché.

Kontaktujte nás mailem na info@ccco.cz nebo telefonicky na 604 705 207 nebo klikněte na tlačítko „Chci další informace“. Dohodneme se na schůzce nebo všechno probereme mailem či po telefonu. Pokud se Vám bude nabídka našich služeb líbit, podepíšeme smlouvu.

Následně zprovozníme Vaší on-line kryptoměnovou „CCC peněženku“. V ní najdete všechny potřebné údaje – výši Vaší vstupní investice, aktuální stav Vaší investice, rozložení portfolia, kurzy kryptoměn atd. Kdykoliv tak přehledně uvidíte, o kolik se Vám původní investice zhodnotila. Peněženku máte k dispozici nepřetržitě, údaje jsou aktualizovány každých 5 minut.

„CCC peněženka“ je zcela bezpečná a nemůže u ní dojít k tomu, že by Vám jí někdo (hacker) vykradl.

Využijete-li našich služeb, nemusíte řešit registraci v kryptoměnové burze, převod peněz do zahraničí ani jak a kde následně kryptoměnu bezpečně uložíte. Nemusíte se zabývat tím, co jsou veřejné klíče, privátní klíče, onlinové či hardwarové peněženky ani o spoustu dalších věcí, ve kterých byste se museli dobře vyznat, abyste mohli kryptoměnu nakoupit a nepřišli jste o ní.

Nejsme investiční společností ani investičním fondem, neděláme fondy, akcie, komodity, ETF… Jsme poradenskou společností specializující se pouze na kryptoměny. Vaše prostředky (koruny, kryptoměny) zůstávají Vaše. My Vám „pouze“ radíme, do jakých kryptoměn investovat.

Poradenství

Nepřetržitě sledujeme trhy, abychom našim klientům mohli dát ve správnou dobu správné informace.

Rozhled a nadhled

Situaci monitorujeme a vyhodnocujeme dlouhodobě. Neděláme krátkodobá doporučení. Snažíme se minimalizovat rizika.

Burzy a směnárny

Jsme registrováni a verifikováni na předních světových burzách a směnárnách. (Pro ilustraci – k verifikaci na burze je třeba předložit až 17 různých dokumentů.)

Rizika

Investice do kryptoměn nepřinášejí jen zisky, ale jsou spojeny i s riziky. Mohou se znehodnotit a to částečně i zcela! Výkyvy kurzů jsou často rychlé a výrazné a to oběma směry!

Workshopy & Newsletter

Našim klientům poskytujeme poradenství i formou pořádání workshopů a zasílání newsletteru. Informujeme je v něm o dlouhodobých trendech, novinkách i krátkodobých aktualitách.

Konference

Účastníme se konferencí, seminářů, přednášíme na vysoké škole. Vše s cílem ukázat co nejširší veřejnosti svět kryptoměn, jaký je doopravdy.

Uvažujete o investici do kryptoměn?