Naše strategie

Konzervativní strategie

Naše strategie je konzervativní, ač se toto slovo u kryptoměn, které rostou i více než 1000% ročně, může zdát neadekvátní. Používáme při ní standardní postupy pro rozložení (diverzifikaci) a minimalizaci rizika.  Rozkládáme portfolio do 3 až 10 kryptoměn.  Jedná se výhradně o kryptoměny s tržní kapitalizací nad 10 miliard dolarů.

Našim zákazníkům radíme a zároveň provádíme jejich pokyny. Nakoupené kryptoměny radíme u této strategie držet dlouhodobě. Zároveň nepřetržitě sledujeme vývoj trhu. Na slabé tržní signály nereagujeme přeskupováním portfolia, ale v případě silných tržních indikací doporučujeme realokovat kryptoměny mezi sebou, případně je částečně převádět do reálných měn.

Velkou a stabilní částí standardního portfolia je Bitcoin BTC. Jde o kryptoměnu s absolutně nejvyšší tržní kapitalizací (přes 1000 miliard dolarů!). Další kryptoměny, které nejčastěji zpracováváme, jsou Ethereum ETH, Bitcoin Cash BCH, Litecoin LTC, Polkadot DOT, Chainlink LINK, XRP XRP.

 

Dynamická strategie

Tuto strategii testujeme a zatím ji nabízíme pouze vybraným klientům. M.j. se v ní soustředíme na DeFi (Decentralized Finance) projekty zastřešené kryptoměnou Polkadot DOT.

Chcete se dozvědět více?