O nás

S kryptoměnami jsme začali pracovat v roce 2016. Viděli jsme v nich podobnou příležitost, jako když začínal internet v polovině devadesátých let. Vypadalo to na velkou věc, tušili jsme potenciál a zajímali jsme se o všechno kolem. Brzy jsme pochopili, že kryptoměny, resp. technologie, na kterých fungují, jsou nejen budoucností IT, ale že přinesou i možnosti pro finanční zhodnocení.

Postupně jsme se dostávali do světa, kde neplatí obvyklá pravidla a obvyklé pravdy. Historické analýzy, korelace, fundament a další pojmy ze světa akcií jsou zde jen omezeně aplikovatelné. Např. u akcií platí: „kupuj dole, prodávej nahoře“. Zde často nejlépe fungovalo kupuj a HODL (viz Slovníček kryptoměn 🙂 ). V poslední době ale i zde začínají fungovat standardnější postupy jako oceňování a diverzifikace rizika či správné načasování nákupů a prodejů.

Postupně jsme byli opakovaně žádáni našimi přáteli, abychom jim pomohli se do kryptosvěta dostat. I když jsme to udělali, výsledkem byl jejich údiv, jak je to tam všechno složité. „A nemohl bys to dělat za mně?“ byla nejčastější otázka.

Když jsme přestali stíhat řešit požadavky přátel a dalších a dalších známých, rozhodli jsme se vytvořit platformu, ve které by se na nebývalém růstu cen kryptoměn mohl podílet každý. I bez znalosti IT a kryptosvěta. Založili jsme Czech Crypto Company.

 

Jednáme v zájmu našich zákazníků, slaďujeme jejich a naše zájmy tak, abychom co nejlépe využili potenciál, který blockchain a kryptoměny na něm postavené umožňují.

Nabízíme konzultace a poradenství při investování do kryptoměn.

Proč si nás vybrat

Proklientský přístup

Klient je pro nás na prvním místě. Nemáte žádné zkušenosti s investováním? Investujete už dvacet let? Vycházíme vstříc všem.

25 let zkušeností (2)

Coopers@Lybrand, T-Mobile, Price Waterhouse, Mobil Oil, Česká pošta, ANO spořitelní družstvo – zde všude pracovali na vysokých či nejvyšších manažerských pozicích.

25 let zkušeností (1)

Zakladatelé Czech Crypto Company po absolvování vysoké školy pracovali od roku 1990 v řadě poradenských a dalších společností, kde získávali cenné zkušenosti ze světa businessu.

24/7

Kryptoměnové burzy od Japonska po západní pobřeží USA jedou naplno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitorujeme je, analyzujeme, vyhodnocujeme.

Profesionalita

Pracujeme na 100%. Dokud není práce hotova a klient spokojen, pracujeme.

Důvěryhodnost

Jde o peníze. Buďte obezřetní. Sejděte se s námi a udělejte si o nás a našich službách obrázek sami.

Naše vize

Bitcoin je jen začátek. Další kryptoměny ukazují jen jeden směr vývoje.

Co je nejdůležitější? BLOCKCHAIN! Je to zcela revoluční software, který v řadě oborů změní vše, co jsme dosud považovali za dané.

Zatím na platformě blockchainu fungují perfektně kryptoměny. Další aplikace ale budou následovat.

Chceme být první, kdo uvidí další praktické možnosti využití blockchainu. Chceme být první, kdo je pomůže uvést do života. Chceme být první, kdo je přizpůsobí tak, aby je mohl používat každý.

  • Finanční služby
  • Státní správa
  • Zdravotnictví
  • Smart kontrakty
  • Ukládání dat
  • Komunikace mezi lidmi a stroji

Čemu rozumíme

Burzy, směnárny, tržiště 90%
Investice, analýzy 85%
ICO - vyhledávání, analýzy, výběr 60%
Blockchain, jeho využití pro další aplikace 30%

Chcete se o nás a našem přístupu dozvědět více?